Wirtualne polowanie – Cabela’s Big Game Hunter 2012

Cabela’s Big Game Hunter 2012 to kolejna odsłona najpopularniejszej serii gier dla zwolenników polowań wirtualnych. Najnowsza część nie zmienia w większym stopniu wypracowanej przez lata formuły, ale usprawnia wiele jej elementów.

 

W produkcji wcielamy się w postać młodego myśliwego i wyruszamy w najdziksze zakątki globu, by przetestować łowieckie umiejętności. Cechą charakterystyczną gry jest bardzo szczegółowe i dokładne odwzorowanie charakterystyki polowań – włącznie z trudnymi warunkami środowiskowymi i niebezpieczeństwem grożącym nam ze strony ściganych drapieżników. Bardzo często z myśliwego sami zmieniamy się w zwierzynę łowną, wtedy musimy wykazać się inteligencją i zmysłem przetrwania.

 

Twórcy oddali do naszej dyspozycji powiększony zasób broni palnej i usprawniony silnik fizyczny. Także sztuczna inteligencja drapieżników wspięła się na wyższy poziom.  Nie znaczy to jednak, że nie da się jej oszukać. Dobry myśliwy będzie musiał nauczyła się „czytać” zamiary zwierząt przez obserwacje ich zachowań. Przygoda została przedstawiona w postaci fabularnej kampanii. Gra dostępna na konsolę PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii.

Wyślij

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>