Marka DeerHunter

spodnie dla mysliwychOd niedawna na polskim rynku dostępne są ubrania DeerHunter, duńskiego producenta odzieży dla myśliwych, który już od 1927 roku prowadzi swoją firmę. Ubrania tej firmy cieszą się popularnością wśród myśliwych szukających niezawodnych i równocześnie nowoczesnych rozwiązań. Duńska firma kładzie nacisk na wysoką jakość swoich produktów.

Przykładem wysokojakościowego rozwiązania tej firmy są spodnie i kurtka – model Rusky – idealne na zimę i duże mrozy. Zarówno kurtka, jak i spodnie z tej serii są wyprodukowane z cichego materiału z membraną DERR_TEX, która sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach. Kurtka jest idealna dla osób, które potrzebują dużej ilości kieszeni – ten model posiada ich aż 10. spodnie są niezwykle ciepłe i ciche, dlatego też podczas zimowego skradania się do zwierzyny można z powodzeniem zaufać temu modelowi. Zarówno kurtka, jak i spodnie wykonane są w stonowanej zieleni, która w żaden sposób nie odbiega od myśliwskich standardów.

Jak na dobrą jakość przystało, cały komplet można kupić już za około 2000 zł w profesjonalnych sklepach myśliwskich.

Wyślij

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>