Wielka impreza łowiecka w Dortmundzie już za nami

pies mysliwskiTargi Jagd&Hund 2015 w Dortmundzie, czyli wielkie wydarzenie dla fanów łowiectwa, odbyło się w dniach 3-8 lutego w Niemczech. Z roku na rok popularność tego wydarzenia rośnie, przyciągając coraz liczniejsze grono odwiedzających i wystawców.

Na początek: liczby

Znamy już statystyki targów 2015, które świadczą o tym, że pasjonatów łowiectwa wciąż przybywa. W tym roku zaprezentowało się na targach w Dortmundzie aż 833 wystawców z 41 krajów! Liczba odwiedzających również robi wrażenie – to ponad 77 tysięcy gości z całego świata.

Targi, jak przeważnie takie wydarzenia, odbywają się wraz z towarzyszącymi wydarzeniami z pokrewnych branż. W tym roku targi Jagd&Hund odbyły się wraz z targami wędkarstwa.

Wszystkim tym, którzy nie mieli okazji gościć na wielkich targach w Dortmundzie, możemy polecić nasze polskie imprezy, które również przyciągają bardzo dużą grupę wielbicieli myślistwa. O targach w Poznaniu, które odbyły się 6-8 lutego i również okazały się wielkim sukcesem, można poczytać tutaj. Nie zapominajmy także, że wielkimi krokami zbliża się Hubertus Expo!

Wyślij

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>