Gazety dla myśliwych

Każdy pasjonat myślistwa kolekcjonuje lub od czasu do czasu lubi poczytać prasę branżową. Do dyspozycji ma wiele różnych źródeł informacji, takich jak ciekawe blogi tematyczne, albo gazety myśliwskie, które można znaleźć na przykład… w internecie.

Pozycją obowiązkową jest „Gazeta Łowiecka”, czyli miesięcznik dostępny za darmo w internecie.
Ta ponad 120 stronicowa gazeta to ciekawa, profesjonalna lektura i do tego dostępna bez żadnych opłat. Idąc z duchem czasu, gazetę swobodnie przeczytamy także na tablecie czy smartfonie, pobierając specjalną aplikację. Gazeta Łowiecka to pozycja ciekawa, bogato ilustrowana, gdzie znaleźć można informacje o łowiectwie i wędkarstwie. Nie tylko najświeższe wydarzenia i nadchodzące imprezy, ale także ciekawe wywiady i artykuły, łącznie z proklamowaniem kultury łowieckiej będą zrozumiane nawet dla laika.
Darmowa dostępność w internecie powoduje, że miesięcznik staje się jedną z ciekawszych pozycji, skąd można czerpać najnowsze, aktualne wiadomości, zabrać ją w podróż czy przeglądnąć podczas leniwego popołudnia.

Gazetę tworzą pasjonaci – więc jeżeli jesteś jednym z nich, to możesz śmiało skontaktować się z redakcją czasopisma i je współtworzyć! Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną oraz wydaniem Gazety Łowieckiej, którą można znaleźć pod adresem: www.gazetalowiecka.pl

Wyślij

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>