EXPOHunting – Wiosenna uczta pasjonatów

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia organizuje w tym roku już czwarte Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting. Od 5 do 7 kwietnia 2013 r. halę wystawienniczą odwiedzą liderzy rynku odzieży, broni, amunicji, optyki, noży oraz akcesoriów przydatnych każdemu myśliwemu. Targi te dedykowane sympatykom łowiectwa i leśnikom każdego roku przygotowują wiele atrakcji. EXPOHunting to dynamiczne łowiecke wydarzenie w Polsce, które co roku odnotowuje imponujący wzrost liczby prezentujących się firm, jak również osób zwiedzających.

Ostatnia edycja obfitowała w 130 stoiska, które prezentowały około 240 światowych marek z Polski, Węgier, Austrii, Niemiec, Włoch, Republiki Czeskiej oraz Wielkiej Brytanii. EXPOHunting poza wydarzeniem targowym, to również bogaty program wydarzeń towarzyszących. Podczas odbywających sie targów na gości czekają prezentacje psów myśliwskich i wybór Championa EXPOHunting – ulubieńca publiczności. W programie przewidziane są także koncerty sygnalistów myśliwskich, pokaz ptaków drapieżnych czy też wabienia jeleni. Hunting Fashion Show jest przeglądem najnowszych trendów w modzie myśliwskiej i kolejną atrakcją.

Organizacja targów o tematyce łowieckiej zlokalizowana na południu Polski nie jest przypadkowa, a to dlatego iż w województwie śląskim i ościennych działa ponad 700 kół łowieckich, zrzeszających tysiące członków. Targi EXPOHunting są realizacją prywatnych pasji, poprzez zapoznanie się z nowinkami rynkowymi i umożliwienie wymiany doświadczeń z kniei w szerszym gronie. Patronat nad targami obejmują instytucje połączone z łowiectwem oraz leśnictwem. Tegoroczna edycja została objęta patronatem przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych, Polskie Stowarzyszenie Rusznikarzy i Dystrybutorów Broni, Polskie Stowarzyszenie Twórców Noży i Broni Białej oraz Polski Związek Łuczniczy.

Wyślij

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>